2026 m. sausio 5 d. Mažeikiuose policijos pareigūnai sulaikė asmenį, kuris slapstėsi nuo teismo paskirtos laisvės atėmimo bausmės vykdymo.
Asmuo buvo nuteistas už sunkų nusikaltimą – plėšimą, jam teismu buvo paskirta laisvės atėmimo bausmė. Tačiau nuteistasis vengė vykdyti įsiteisėjusį teismo sprendimą ir neatvyko atlikti bausmės, todėl buvo paskelbta jo paieška ir priimta nutartis dėl priverstinio bausmės vykdymo.
Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai asmenį sulaikė 2026 m. sausio 5 d. apie 14.14 val. Mažeikių mieste, Naftininkų gatvėje.
Sulaikymo metu, atlikus asmens ir jo turimų daiktų dalinę apžiūrą, pareigūnai rado ir paėmė sintetinės kilmės, kaip įtariama, narkotinę medžiagą – kokainą.
Vadovaujantis įsiteisėjusia teismo nutartimi, sulaikytasis pristatytas į laisvės atėmimo bausmės atlikimo įstaigą, kur pradėtas vykdyti jam paskirtos bausmės likutis.
Dėl sulaikymo metu rastos medžiagos pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsnį – neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūra.
























