Žemaitijos gidas
  • Įdomu
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Kultūra
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Technologijos
Ketvirtadienis, 23 balandžio
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Telšiai
  • Plungė
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Kretinga
  • Tauragė
  • Mažeikiai
  • Kelmė
  • Rietavas
  • Akmenė
  • Palanga
  • Pagėgiai
  • Raseiniai
  • Skuodas
  • Jurbarkas
  • Šilutė
Žemaitijos gidas
  • Įdomu
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Kultūra
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Technologijos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Žemaitijos gidas
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Pradžia » Kultūra » Išdalintos „Auksinės lemputės”

Išdalintos „Auksinės lemputės”

Žemaitijos gidas
2017-12-11
Kultūra
Laikas: 4 min skaitymo
FacebookTwitterLinkedin

Gruodžio 6 dieną Gargždų kultūros centre vyko Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ ir Gargždų atviro jaunimo centro  organizuojami kasmetiniai „Auksinių lempučių“ apdovanojimai. Jaunimą sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė.

Meras Vaclovas Dačkauskas padėkos raštus įteikė jaunuoliams, kurie ypač aktyviai dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo politikos įgyvendinime:

1. Ekologų klubo „Žalioji žemė“ tarybos narį Robertą Laugalį  už kūrybišką darbą su jaunimu ir jaunimo ekologinės savanorystės Klaipėdos rajone organizavimą.

Įdomupaskaityti

Mažeikiuose vėl vyks Gatvės muzikos diena

Mažeikiuose vėl vyks Gatvės muzikos diena

2026-04-21
Muzikos maratonui kviečia festivalis „Amber Wind“ Palangoje

Muzikos maratonui kviečia festivalis „Amber Wind“ Palangoje

2026-04-20

2. Veiviržėnų kultūros centro direktorę, jaunimo klubo „Ekipa“ prezidentę Laurą Netalimovą už  kūrybišką, geranorišką  darbą su jaunimu  ir indėlį į Veiviržėnų seniūnijos  kultūrinio ir socialinio gyvenimo kokybės gerinimą.

3. Agluonėnų jaunimo studijos „IRRGI“ direktorę Gabiją Šutkutę už kūrybišką, geranorišką darbą su jaunimu ir indėlį į Agluonėnų seniūnijos kultūrinio ir socialinio gyvenimo kokybės gerinimą.

Jaunimo reikalų tarybos padėkos raštais buvo apdovanoti jaunimo kūrybiškumo skatinimo konkurso nominantai, kuriais tapo: Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro dekoravimo studijos „Dygsnys“ narė Erika Mockutė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinė Julija Anužytė, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro stendinio modeliavimo ir fotografijos būrelio narys Justas Kasparavičius ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro stendinio modeliavimo narė Vaiva Venckauskaitė. Visi nominantai dėkojo savo mokytojams ir džiaugėsi, kad buvo pastebėti ir įvertinti. Julijai Anužytė, Vaiva Venckauskaite bei Erika Mockutė tapo konkurso laureatėmis. Joms įteiktos 150 eurų premijos.

„Auksines lemputes“ šiemet gavo 11 nominantų.

Metų jaunimo rėmėju (valdžios sektoriuje) išrinkta Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri skiria lėšas jaunimo projektams, tvarko infrastruktūrą. Didelis Savivaldybės palaikymas ir finansinė parama leido atidaryti Gargždų atvirą jaunimo centrą bei jaunimo vasaros estradą.

Metų jaunimo rėmėju (verslo sektoriuje) tapo UAB „Simuva“, kuri finansiškai remia jaunimo renginius, išskirtinai didžiulę paramą skiria Agluonėnų jaunimo studijai „IRRGI“, mecenuoja „IRRGI“ muzikos festivalį.

Metų jaunimo organizacija tapo Agluonėnų jaunimo studija „IRRGI“. Jaunimo studija organizuoja jau tradicija tapusį jaunų grupių konkursą, kuris kiekvienais metais pritraukia daug žiūrovų, renginį remia nemažai verslo atstovų. Jaunimo studija aktyviai dalyvauja visuomeniniame Klaipėdos rajono gyvenime, organizuoja renginius Agluonėnų jaunimui ir gyventojams.

Metų jaunimo lyderiu išrinkta Neda Gaudutytė. Ji – buvusi Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokinių prezidentė. Neda dalyvauja miestelio gyvenime, dainuoja įvairiuose Klaipėdos rajono renginiuose, vaidina, šoka, aktyviai dalyvauja jaunimo klubo „Ekipa“ veikloje, rašo ir įgyvendina projektus, buria jaunuolius aktyvioms ir prasmingoms veikloms: organizuoja partizanų kapų tvarkymus, kviečia žymius asmenis į savo mokyklą, organizuoja diskusijas ir t. t.

Metų proveržis – Lietuvos mokyklų sąjungos Gargždų mokinių savivaldų informavimo centras. Ši organizacija 2017 metais vėl atgaivino savo veiklą, subūrė 40 jaunuolių komandą, aktyviai dalyvauja, organizuoja ir veikia Klaipėdos rajono mokinių labui.

Metų jaunimo projektas – Dauparų jaunimo klubo „Strategai“ vykdytas tarptautinis projektas „Skirtingi kultūra, vienodi jaunuolių aktyvumu“.

Buvo išrinktas ir dar vienas Metų jaunimo projektas. J. Lankučio viešosios bibliotekos tarptautinis projektas „Etnobook“ įtraukė daug dalyvių iš Klaipėdos rajono, jaunimas susipažino su ukrainiečių kultūra, dalyvavo stovyklose, 2018 metais vyks į Ukrainą.

Metų socialinis partneris – Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) 3-oji rinktinė, 302 kuopa. Kuopa jau daug metų dalyvauja visuose jaunimo renginiuose kur tik yra kviečiami, šviečia jaunuolius apie krašto apsaugą, pristato savo veiklą, organizuoja kariškas pramogas, bendrauja ir bendradarbiauja.

Metų savanoris – Antanas Kuprelis. Antanas 4 mėnesius savanoriavo Gargždų atvirame jaunimo centre, neskaičiuodamas nei savo laiko, nei jėgų. Po rugsėjo 1-osios, kai baigėsi Antano savanorystė, vis tiek beveik kasdien sulaukiama jo pagalbos, prisidėjimo ir įsitraukimo.

Metų jaunimo išradėju tapo Andrius Chomičius, sukūręs projektą „Kūrybinė penkiakiovė“. Andrius dirbo Priekulės jaunimo erdvėse, šiuo metu dirba vietos jaunimo garantijų iniciatyvų koordinatoriumi. Jis sukūrė naują žaidimą ir formatą, kuris lavina kūrybinį mąstymą, žaidimą iki šiol naudoja Klaipėdos rajono jaunimo organizacijos, erdvės. Žaidimas pristatomas per renginius ne tik Klaipėdos rajone bet ir už jos ribų.

Jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė akcentavo, kad Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo politikos plėtros 2017–2019 m. programa ir 2017 metų priemonių planas, kuriam  skirta 15,4 tūkst. eurų iš Savivaldybės biudžeto, yra sėkmingai įgyvendinami.  Buvo suorganizuoti konkursai ir finansuoti 4 jaunimo organizacijų galimybių plėtojimo ir institucinės paramos projektai, 17 jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų, 6 Atvirų jaunimo erdvių veiklos projektai.

Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Martynas Pocius padėkomis apdovanojo organizacijų vadovus, pirmą kartą įgyvendinusius jaunimo projektus: Marių Bertulį („Vaivorykštės“ gimnazijos prezidentūra) ir Robertą Macių (Šiūparių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių taryba) bei Ketvergių pagrindinės mokyklos jaunimo iniciatyvų klubo „Nenuoramos“ aktyviausius  narius.  Taip pat už iniciatyvumą, nuoširdų ir atsakingą darbą, organizuojant jaunimo veiklas, apdovanoti Dauparų jaunimo klubo „Strategai“, Veiviržėnų jaunimo klubo „Ekipa“, Ekologų klubo „Žalioji žemė“ ir  Gargždų atviro jaunimo centro  lyderiai.

Renginį rėmė bei papildomus prizus „Auksinių lempučių“ laimėtojams įsteigė tiek verslo, tiek valdžios atstovai. Renginio organizatoriai dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybei, UAB „Farmveta“, LR Seimo nariui, Žemės ūkio ministrui Broniui Markauskui, Kavinei „Lijo“, internetiniam portalui „Mano Gargždai“, kavinei „Rūta saldainiai ir kava“, Klaipėdos rajono laikraščiui „Banga“, Kultūrizmo ir fitneso klubui „Victoria“, UAB „Trevena“, Gargždų knygynui, Martyno Pociaus individualiai įmonei, Gargždų kultūros centrui.

Renginio metu muzikinius kūrinius jaunimui dovanojo: Veiviržėnų kultūros centro merginų duetas Neda ir Lijana (JUNO), Gargždų atviro jaunimo centro lankytojas Remigijus Ambotas, sceniniu vardu „Notorijuz“, vakarą vainikavo jaunimo grupė „Baltasis botagas“.

Ernesta Strakšytė

DalintisDalintis

Panašios naujienos

Priekulėje keturias dienas vyko festivalis „Ženklai“
Klaipėdos rajonas

Priekulėje keturias dienas vyko festivalis „Ženklai“

2026-04-18
Pasaulinę meno dieną Šiauliuose nuskambėjo legendinio Stradivari smuiko garsai
Kultūra

Pasaulinę meno dieną Šiauliuose nuskambėjo legendinio Stradivari smuiko garsai

2026-04-16
Palangos orkestras ir legendinis Helge Førde surengs koncertą Liepojoje
Kultūra

Palangos koncertų salėje įvyks išskirtinis renginys nemokamas koncertas „Iš kartos į kartą – Baltijos kultūros galia“

2026-04-16
Balandžio 23 d. 16 val. Palanga kviečia šeimas švęsti Jurginių Jono Šliūpo muziejuje!
Istorija

Balandžio 23 d. 16 val. Palanga kviečia šeimas švęsti Jurginių Jono Šliūpo muziejuje!

2026-04-15
Chorinės muzikos vakaras Palangos kurhauzo koncertų salėje
Kultūra

Chorinės muzikos vakaras Palangos kurhauzo koncertų salėje

2026-04-15
„Migruojantis muziejus“ sugrįžta į Juodkrantę – pažintis su Vytauto Viržbicko kūryba
Įdomu

„Migruojantis muziejus“ sugrįžta į Juodkrantę

2026-04-14
Kurhauzo nykštuko klubas Palangoje kviečia į spektaklį „Išmani kepurė“
Įdomu

Kurhauzo nykštuko klubas Palangoje kviečia į spektaklį „Išmani kepurė“

2026-04-10
Palangoje „Vanagupės filmų festivalio“ rengėjai  balandžio 11-ąją kviečia pamatyti istoriją, kuri sukrečia, įkvepia ir palieka pėdsaką ilgam
Kultūra

Palangoje „Vanagupės filmų festivalio“ rengėjai balandžio 11-ąją kviečia pamatyti istoriją, kuri sukrečia, įkvepia ir palieka pėdsaką ilgam

2026-04-09
Palangoje – spalvingas nemokamas džiazo koncertas su „The Brazz Brothers“ įkūrėju
Įdomu

Palangoje – spalvingas nemokamas džiazo koncertas su „The Brazz Brothers“ įkūrėju

2026-04-07
Akmenės krašte vieši septyniolika muzikantų iš Vokietijos
Aktualijos

Akmenės krašte vieši septyniolika muzikantų iš Vokietijos

2026-04-07

Skaitomiausia

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei
Įdomu

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

2026-02-14
Ką reikia žinoti apie rūkytas dešras?
Įdomu

Ką reikia žinoti apie rūkytas dešras?

2023-05-25
Viliojantys būstai už Vilniaus ribų: didžiulį potencialą turi dar penki miestai
Gyvenimas

Viliojantys būstai už Vilniaus ribų: didžiulį potencialą turi dar penki miestai

2026-04-21
Šių metų superdaržovė salieras – kaip skaniai jį paruošti?
Receptai

Šių metų superdaržovė salieras – kaip skaniai jį paruošti?

2025-01-22
Praktiniai patarimai, kaip rūkyti šalto rūkymo dešras
Gyvenimas

Praktiniai patarimai, kaip rūkyti šalto rūkymo dešras

2025-06-02

Reklama

Verta pamatyti Verta pamatyti Verta pamatyti

Vietos naujienos

Kelmės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Kelmės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

2026-04-23
Mokesčiai įmonėje

Palangoje ir Šventojoje pajamas deklaravo per 2 tūkst. savarankiškai dirbusių gyventojų

2026-04-23
„Gargždai“ privertė „Žalgirį“ paprakaituoti dėl eilinės pergalės

„Gargždai“ privertė „Žalgirį“ paprakaituoti dėl eilinės pergalės

2026-04-23
Kompiuteris

VšĮ „Užimtumo akademija“ Telšių rajone pradeda įgyvendinti Erasmus+ projektą

2026-04-22
Skiepijimas išlieka viena veiksmingiausių priemonių, apsaugančių žmones nuo užkrečiamųjų ligų

Skiepijimas išlieka viena veiksmingiausių priemonių, apsaugančių žmones nuo užkrečiamųjų ligų

2026-04-22
Balandžio 29 d. ESO kviečia į susitikimą Tauragėje

Balandžio 29 d. ESO kviečia į susitikimą Tauragėje

2026-04-22

Apie Žemaitijos gidą

Žemaitijos gidas

Žemaitijos krašto naujienų portalas, pateikiantis tiesiai Tau aktualias žinias ir įvykius.

Populiariausi

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

2026-02-14
Ką reikia žinoti apie rūkytas dešras?

Ką reikia žinoti apie rūkytas dešras?

2023-05-25

Naujausi

Kelmės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Kelmės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

2026-04-23
Mokesčiai įmonėje

Palangoje ir Šventojoje pajamas deklaravo per 2 tūkst. savarankiškai dirbusių gyventojų

2026-04-23
  • Paskelbk naujieną
  • Rašyti redakcijai
  • Reklama
  • Privatumo politika
  • Susisiekite

© Žemaitijos gidas.

Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
  • Aplinka
  • Įdomu
  • Krašto apsauga
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Laisvalaikis
  • Receptai
  • Sportas
  • Sveikata
  • Transportas
  • Žinios
    • Akmenė
    • Jurbarkas
    • Kelmė
    • Klaipėda
    • Kretinga
    • Mažeikiai
    • Palanga
    • Plungė
    • Pagėgiai
    • Raseiniai
    • Rietavas
    • Šiauliai
    • Šilutė
    • Skuodas
    • Tauragė
    • Telšiai

© Žemaitijos gidas.