Savivaldybės oficiali delegacija – vicemerė Inga Vismantienė, Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja Greta Rimkutė ir sveikatos reikalų koordinatorė (patarėja) Dalia Sketrė dalyvavo „Konino dienose“ (Lenkija). Tai kasmetė šio miesto šventė, į kurią pakviečiami miestai ir rajonai Konino draugystės partneriai.
Akmeniškės delegatės buvo priimtos Konino miesto vadovų, joms buvo aprodyta tai, kuo didžiuojasi miestas: geotermine šildymo jėgaine, gradavimo bokštais, pėsčiųjų tiltu ir kitomis viešosiomis erdvėmis. Renginio svečiai buvo supažindinti su išmaniąja eismo valdymo sistema, turėjo galimybę apsilankyti NATO karinėje oro bazėje ir klausytis koncerto.
Be Akmenės rajono savivaldybės delegacijos į Koniną buvo pakviesti oficialios bičiulystės draugai iš Joniškio, Bulgarijos, Vokietijos, Ukrainos, Latvijos.
Akmenės rajono savivaldybė ir Konino miestas regioninio bendradarbiavimo sutartį pasirašė 1999 metais. Nuo tol keičiamasi oficialiomis delegacijomis, rengtos tarptautinės vaikų vasaros poilsio stovyklos, muzikantai ir šokėjai dalyvauja abiejose šalyse rengiamuose meno, muzikos festivaliuose, šventėse.
Įvertinant nuopelnus dėl bendradarbiavimo plėtotės tarp abiejų savivaldybių tuomečiam Konino miesto prezidentui Kazimierz‘ui Palasz‘ui 2000-aisiais suteiktas Akmenės rajono garbės piliečio vardas.

























