Žemaitijos gidas
  • Įdomu
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Kultūra
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Technologijos
Penktadienis, 26 birželio
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Telšiai
  • Plungė
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Kretinga
  • Tauragė
  • Mažeikiai
  • Kelmė
  • Rietavas
  • Akmenė
  • Palanga
  • Pagėgiai
  • Raseiniai
  • Skuodas
  • Jurbarkas
  • Šilutė
Žemaitijos gidas
  • Įdomu
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Kultūra
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Technologijos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Žemaitijos gidas
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Pradžia » Sportas » Džiugiečiai pirmą kartą namų rungtynes žais Klaipėdoje

Džiugiečiai pirmą kartą namų rungtynes žais Klaipėdoje

Žemaitijos gidas
2025-04-25
Sportas
Laikas: 4 min skaitymo
Futbolas

Futbolas | Freepik

FacebookTwitterLinkedin

Nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaisti penki „TOPsport A lygos“ 9-ojo turo mačai.

Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“. Balandžio 25 dieną, 20 val. Vilnius, FK „Žalgiris“ namų stadionas.

Penktadienį 9-ąjį turą pradės abi čempionate neįsibėgėjančios komandos.

Įdomupaskaityti

Nausėdas ir toliau gins Jurbarko komandos garbę

Nausėdas ir toliau gins Jurbarko komandos garbę

2026-06-24
Jurbarko „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ komplektacijos darbus pradėjo nuo pažįstamo veido

Jurbarko „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ komplektacijos darbus pradėjo nuo pažįstamo veido

2026-06-23

„Žalgirio“ startas – vienas prastesnių per ilgą laiką. Titulą ginantys čempionai po 8 turų yra surinkę vos 12 taškų ir žengia 6-oje vietoje. Praėjusiame ture žalgiriečiai patyrė pralaimėjimą Raudondvaryje ir pagal rezultatyvumą išlieka penkta pirmenybių komanda. Strategas Vladimiras Čeburinas jau beveik tris savaites negali verstis Giedriumi Matulevičiumi, kuris yra patyręs traumą. Tikėtina, kad vėl starto sudėtyje pamatysime Ebenezerą Ofori, o Gustas Jarusevičius bei Motiejus Burba sužaisti dar vienerias solidžias rungtynes.

„Panevėžys“ pralaimėjo jau penkis mačus, tad sezono pirmasis ratas niekuo nesiskiria nuo to, kas buvo pernai. 2024-ųjų pirmieji devyni turai buvo pažymėti tik 7 taškais, situacija būtų pagerinta, jei panevėžiečiai nepralaimės sostinėje. Svečiai nuo 2022 metų bent po kartą nugali svečiuose, o seriją sieks pratęsti į rikiuotę grįžęs Elivelto – brazilas ir kiti traumas išsigydę futbolininkai praplės „Panevėžio“ rotaciją. Dėl diskvalifikacijos mačą Vilniuje turės praleisti gynėjas Andrijus Karvackis.

Telšių „Džiugas“ – FA „Šiauliai“. Balandžio 26 dieną, 14 val. Klaipėda, Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas.

Džiugiečiai pirmą kartą namų rungtynes žais Klaipėdoje.

Po kelių sezonų pertraukos „TOPsport A lygos“ mačas vėl vyks uostamiestyje, tiesa, po to „Džiugas“ jau priims varžovus savo stadione. Komandų tarpusavio dvikovose visiška lygybė – pasidalinta po 3 pergales bei 6 sykius sužaista lygiosiomis. Vis dėlto per pastaruosius septynis susitikimus telšiškiai tik kartą pralaimėjo ir tai buvo FA „Šiauliai“ ekipai skirta techninė pergalė. Andriaus Lipskio kariauna trejas rungtynes iš eilės laimėjo rezultatu 1:0 bei kartu su „Kauno Žalgiriu“ demonstruoja geriausią gynybą čempionate.

Savo ruožtu šiauliečiai nepasižymi solidžiu žaidimu prie savo vartų, jų stiprioji pusė – puolimas. Su 14 pelnytų įvarčių Saulės miesto komanda yra antra rezultatyviausia ir turnyro lentelėje žengia penkta. Iškovojus pergalę Klaipėdoje, būtų pavyti ne tik džiugiečiai, bet ir sekmadienį mačą žaisiantis „Kauno Žalgiris“. Kalbėdamas apie traumas patyrusius žaidėjus, Saulės miesto komandos vyr. treneris Dainis Kazakevičius optimizmu netryško. Sezono pradžioje susižeidę futbolininkai į rikiuotę turėtų sugrįžti tik kitą mėnesį.

Alytaus DFK „Dainava“ – Vilniaus „Riteriai“. Balandžio 26 dieną, 20 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas.

„Dainava“ šiemet žais pirmąsias rungtynes Alytaus miesto stadione.

Alytiškiai dvikovą pasitinka po šešių pralaimėjimų iš eilės, tiesa, po trejų „sausų“ rungtynių kitoje trejose pavyko pelnyti įvarčius. Tą pavyko padaryti puolėjui Davorui Rakičiui bei abu baudinius realizavusiam Artiomui Baftalovskiui. Vis tik gynyba su 17 praleistų įvarčių ir toliau išlieka Achilo kulnu, tad nieko keisto, jog vyr. treneriui Sergejui Kuznecovui sunku rasti stabilų gynėjų ketvertą. Gausiai sirgalių namuose palaikoma „Dainava“ turi puikią galimybę nutraukti nesėkmingą ruožą ir palepinti aistruolius pirmąja pergale.

„Riterių“ strategas Nikola Vitorovičius po praėjusios dvikovos su „Džiugu“ buvo labai nepatenkintas savo auklėtinių pasirodymu. Antrą dvikovą per savaitę žaidę vilniečiai pasirodė blankiai puolime ir „Džiugui“ didelių grėsmių nesukėlė. Jei 9 taškus turintis sostinės klubas iškovos pergalę, antrasis ratas būtų pradėtas visiškai netoli dalies pirmosios turnyro lentelės dalies komandų. N. Vitorovičius užsiminė, jog svarbią vietą gynyboje užimantis švedas Niclas Hakanssonas gali būti pasirengęs kelionei į Alytų.

„Kauno Žalgiris“ – Gargždų „Banga“. Balandžio 27 dieną, 16.30 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas.

Kauniečiai namuose priims gana nepalankų varžovą iš Gargždų.

„Kauno Žalgiris“ pirmą kartą šiame sezone nugalėjo du kartus iš eilės ir su 15 taškų žengia treti. Palankiai susiklosčius aplinkybėms, pirmąjį ratą būtų galima baigti turnyro lentelės viršūnėje. Vis dėlto tarpusavio dvikovų dinamika kauniečiams buvo labai nepalanki – per pastaruosius septynis susitikimus „TOPsport A lygoje“ nugalėta tik kartą, maža to, buvo patirta skaudi nesėkmė „FPRO LFF taurės“ pusfinalyje. Solidžiai besiginantys kauniečiai stos prieš vieną neproduktyviausių puolimų.

Gargždų klubas nutraukė net šešerių nelaimėtų rungtynių seriją ir po pergalės prieš „Dainavą“ sugrįžo į 8-ąją poziciją. Davido Afonso kariauna nuo „Riterių“ atsilieka vos tašku, tad situacija po 9-ojo turo gali dar kiek pagerėti. Dariaus ir Girėno stadionas įprasti gargždiškiams atneša sėkmę – čia iškovotas pirmasis komandos istorijoje trofėjus ir tik sykį pralaimėta. Pastaruoju „Banga“ turi gilią sudėtį, ekipai taip pat galės padėti po diskvalifikacijos sugrįžęs saugas Matas Ramanauskas.

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Balandžio 27 dieną, 18.25 val. Marijampolė, Marijampolės futbolo arenos stadionas.

Sekmadienio rungtynės bus transliuojamos LRT Plius kanalu.

Labai gerą ratą marijampoliečiai gali įprasminti solidžiu akcentu įveikiant čempionato lyderius. 14 taškų turinti Donato Vencevičiaus treniruojama komanda, net ir sužaidusi lygiosiomis, gali išsilaikyti pirmame penkete. Vis dėlto tą padaryti bus sudėtinga – atvyksta varžovas, prieš kurį buvo pralaimėta net per septynerias pastarąsias rungtynes. Trys ankstesni Marijampolėje vykę susitikimai baigėsi minimaliomis mėlynai baltų pergalėmis – 1:0. „Sūduvos“ legionierius iš Nigerijos Idrisas Momoh jau tris savaites nepadeda komandai.

„Hegelmann“ futbolininkai – vieninteliai, kurie namuose iškovojo visas pergales, jų oponentas – savo sirgalių akivaizdoje tik 2 taškus praradęs varžovas. Čempionato lyderiai savo kraityje turi 18 taškų bei artimiausius oponentus lenkia 3 taškais, nors ir neturi pirmenybėse geriausio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio. Mėlynai balti žaidžia stabiliai: tik kartą šiemet rungtynėse oponentams pavyko išlaikyti „sausus“ vartus, tad rezultatyvi serija prasitęsė iki septynių mačų. Dėl diskvalifikacijos rungtynes turės praleisti gynėjas Jonathanas Mulderis.

A lygos informacija

Šaltinis: A lyga
Žymos: FA „Šiauliai“FutbolasGargždų „Banga“Telšių „Džiugas“
DalintisDalintis

Panašios naujienos

Telšių „Džiugas“ susitinka su marijampolės komanda savo miesto stradione
Sportas

Telšių „Džiugas“ susitinka su marijampolės komanda savo miesto stradione

2026-06-21
Gargžduose oficialiai atvertas atnaujintas „Vaivorykštės“ gimnazijos sporto aikštynas
Aplinka

Gargžduose oficialiai atvertas atnaujintas „Vaivorykštės“ gimnazijos sporto aikštynas

2026-06-19
„Neptūnas“ išsaugojo M. Girdžiūną
Klaipėda

Klaipėdos „Neptūno“ garbę ir toliau gins 37-erių Mindaugas Girdžiūnas

2026-06-18
G. Staniulis pateikė prašymą pasitraukti iš TOPLYGOS prezidento pareigų
Sportas

G. Staniulis pateikė prašymą pasitraukti iš TOPLYGOS prezidento pareigų

2026-06-18
Palanga, pelniusi 2026-ųjų Europos sporto miesto titulą, kviečia pagauti didžiausią sporto bangą
Laisvalaikis

Liepos 6-ąją Mažeikiuose – tradicinės Vasaros sporto žaidynės

2026-06-17
Ilgas laukimas baigėsi: Panevėžyje laimėjęs „Neptūnas“ iškovojo bronzą
Klaipėda

Panevėžyje laimėjęs „Neptūnas“ iškovojo bronzą

2026-06-14
Birželio 17-ąją Palangos stadione – tarptautinio lygio lengvosios atletikos varžybos „COSMA CUP 2026“
Lankytinos vietos

Birželio 17-ąją Palangos stadione – tarptautinio lygio lengvosios atletikos varžybos „COSMA CUP 2026“

2026-06-12
Naujasis skate parkas Kelmėje jau atviras lankytojams
Aplinka

Naujasis skate parkas Kelmėje jau atviras lankytojams

2026-06-12
Futbolas
Pasaulis

Kesminas pateikė prognozes visoms pasaulio čempionato grupėms

2026-06-12
Šiauliai žengia link Europos sporto miesto 2027 vardo: mieste lankosi ACES Europe vertinimo komisija
Naujienos

Šiauliai žengia link Europos sporto miesto 2027 vardo: mieste lankosi ACES Europe vertinimo komisija

2026-06-11

Skaitomiausia

Nemirsetos paplūdimyje rasto vyro gyvybė užgeso jūroje
Aktualijos

Kopų tvirtinimo talka pajūryje

2025-09-26
Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei
Įdomu

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

2026-02-14
Blynai su špinatais
Receptai

Trys gardūs ir paprasti receptai su špinatais

2025-06-15
Kretingoje vyko centralizuoto šildymo sistemų partnerių susitikimas
Aktualijos

Kretingoje vyko centralizuoto šildymo sistemų partnerių susitikimas

2026-06-20
Kretingos rajono teritorijoje vyks karių orientacinis žygis
Krašto apsauga

Kretingos rajono teritorijoje vyks karių orientacinis žygis

2026-03-28

Reklama

Verta pamatyti Verta pamatyti Verta pamatyti

Vietos naujienos

Klaipėdos rajono savivaldybė didina kompensaciją už ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų ugdymą privačiose ugdymo įstaigose

Klaipėdos rajono savivaldybė didina kompensaciją už ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų ugdymą privačiose ugdymo įstaigose

2026-06-26
Klaipėdos Darnaus judumo projektas

Klaipėdos Darnaus judumo projektas

2026-06-26
Nuo šių metų liepos 1 d. priimami prašymai dėl socialinės paramos mokiniams

Nuo šių metų liepos 1 d. priimami prašymai dėl socialinės paramos mokiniams

2026-06-26
Joniškio rajono ugdymo įstaigų pirmokams dovana – mokyklinių reikmenų rinkinys

Joniškio rajono ugdymo įstaigų pirmokams dovana – mokyklinių reikmenų rinkinys

2026-06-25
Raseinių rajono savivaldybės delegacija lankėsi Raplos apskrityje Estijoje

Raseinių rajono savivaldybės delegacija lankėsi Raplos apskrityje Estijoje

2026-06-25
Palankus metas renovacijai: daugiabučių namų gyventojams – beveik 270 mln. eurų parama

Palankus metas renovacijai: daugiabučių namų gyventojams – beveik 270 mln. eurų parama

2026-06-25

Apie Žemaitijos gidą

Žemaitijos gidas

Žemaitijos krašto naujienų portalas, pateikiantis tiesiai Tau aktualias žinias ir įvykius.

Populiariausi

Nemirsetos paplūdimyje rasto vyro gyvybė užgeso jūroje

Kopų tvirtinimo talka pajūryje

2025-09-26
Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

Joniškis ruošiasi jubiliejinei miesto šventei

2026-02-14

Naujausi

Klaipėdos rajono savivaldybė didina kompensaciją už ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų ugdymą privačiose ugdymo įstaigose

Klaipėdos rajono savivaldybė didina kompensaciją už ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų ugdymą privačiose ugdymo įstaigose

2026-06-26
Klaipėdos Darnaus judumo projektas

Klaipėdos Darnaus judumo projektas

2026-06-26
  • Paskelbk naujieną
  • Rašyti redakcijai
  • Reklama
  • Privatumo politika
  • Susisiekite

© Žemaitijos gidas.

Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
  • Aplinka
  • Įdomu
  • Krašto apsauga
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Laisvalaikis
  • Receptai
  • Sportas
  • Sveikata
  • Transportas
  • Žinios
    • Akmenė
    • Jurbarkas
    • Kelmė
    • Klaipėda
    • Kretinga
    • Mažeikiai
    • Palanga
    • Plungė
    • Pagėgiai
    • Raseiniai
    • Rietavas
    • Šiauliai
    • Šilutė
    • Skuodas
    • Tauragė
    • Telšiai

© Žemaitijos gidas.