Rugsėjo 1-oji Jurbarke šiemet ypatinga – kartu su mokslo metų pradžia duris po remonto atvėrė JŠC „Atviro jaunimo centras“!
Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, vicemeras Edmundas Mačieža, administracijos direktorė Rūta Vančienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė, Jurbarko švietimo centro direktorė Jurgita Voroninienė su komanda ir gausus jaunimo būrys pirmadienio popietę rinkosi į atsinaujinusias erdves: džiaugėsi pokyčiais, žaidė žaidimus, kalbėjosi apie jaunimo užimtumą ir planavo tolesnius centro tobulinimus.
Remontui bei įrangai iš Jurbarko savivaldybės biudžeto skirta net 25 000 Eur – atnaujinta elektros instaliacija, apšvietimas, sienos ir grindys, įsigyti baldai, virtuvinė bei veiklų kambarių įranga, o jaunimą džiugins ir naujos skaitmeninės, audio bei vaizdo technologijos.
Kviečiame 14–29 m. jaunimą užsukti darbo dienomis nuo 14 iki 19 val. – čia laukia saugi erdvė, kurioje gali atrasti save, kurti, bendrauti ir augti kartu!
Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius